10قانون ساده موفقیت در کسب و کار

به گزارش وبلاگ شنی، 1. پیروزیت فقط در کار گروهی میسر می گردد. تمامی مدیران پیروز گروهی کار می نمایند، این کار موجب هم افزایی عملکرد آنها می گردد.

10قانون ساده موفقیت در کسب و کار

2. باید کارتان را دوست داشته باشید. توانایی ایجاد تغییر در زندگی دیگران، هدیه ای است که نمی توان آن را با پول خرید.

3. خشم نشانه ناتوانی است. مردم به دلیل کارهای دیگران و اتفاقات خارجی عصبانی نمی شوند، بلکه از ناتوانی در تغییر و شرایط عاطفی خود عصبانی می شوند.

4. هر عملی، عکس العملی دارد. هرچه بیشتر خود را کنترل کنید، ایستادگی شما بیشتر می گردد، مدیران خشن، کارکنانی منفعل و خشن پرورش می دهند. مدیران فرهمند به جای فشار، هدایت می نمایند.

5. اطلاعات دشمن بصیرت است. از دریافت و انتقال اطلاعات زاید و بی فایده جلوگیری کنید.

6. بیشتر مردم خوب هستند. مردم با توجه به استعدادها و توانایی های خود، حدبیشتر کوشش خود را می نمایند، اشتباهات و عملکرد پایین آنها به دلیل نیت بدشان نیست.

7. بدترین و بهترین حالت های ممکن هیچ وقت اتفاق نمی افتد. نتایج در باره آن چیزی که می خواهید اتفاق بیفتد و آن چیزی که می هراسید اتفاق بیفتد، قرار گرفته است. شک و ترس را کنار بگذارید.

8. به اشتراک گذاشتن هر چیزی، موجب خلق آن می گردد. به اشتراک گذاشتن خوشحالی و افکار مثبت موجب ایجاد خوشحالی و اتفاقات خوب می گردد.

9. هیچ شخص و سازمانی کامل نیست. ببخشید، درک کنید و با محدودیت های کارکنان و تیم خود کار کنید. کمال گرایی موجب یاس می گردد.

10. هر آنچه که می کارید، درو می کنید.

منبع: الی گشت

به "10قانون ساده موفقیت در کسب و کار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10قانون ساده موفقیت در کسب و کار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید