ژاوی: از این پیروزی بسیار خوشحالیم ، سلمان: سپاهان روی ضد حمله ها برنامه داشت

به گزارش وبلاگ شنی، سرمربی السد قطر گفت: از پیروزی برابر سپاهان بسیار خوشحالم.

ژاوی: از این پیروزی بسیار خوشحالیم ، سلمان: سپاهان روی ضد حمله ها برنامه داشت

به گزارش وبلاگ شنی، ژاوی، سرمربی اسپانیایی السد دوحه در نشست خبری پس از بازی امشب (سه شنبه) برابر سپاهان که با پیروزی 3 بر صفر تیمش انتها یافت گفت: از این پیروزی و عملکرد بازیکنان السد بسیار خوشحالم. سبک خوبی از بازی را به نمایش گذاشتیم و یکی از بهترین بازی های تیم السد در لیگ قهرمانان آسیا بود. همچنین از هواداران تیم السد به خاطر حمایت همه جانبه جهت رسیدن به نخستین پیروزی قدردانی می کنم.

ژاوی ادامه داد: پس از کسب 4 امتیاز در 2 بازی نخست در شرایط خوبی قرار داریم اما نباید فراموش کنیم که رقابت سختی در گروه چهارم لیگ قهرمانان آسیا است. برای صعود از مرحله گروهی باید در بازی بعدی با تیم العین امارات پیروز شویم.

طارق سلمان، بازیکن خط دفاعی تیم السد نیز گفت: می دانستیم که بازی با سپاهان سخت خواهد بود. به خوبی حریف را ارزیابی کرده بودیم و می دانستیم روی ضد حمله ها برنامه دارند. بازی خوبی انجام دادیم و با کسب پیروزی به هدف مان رسیدیم. گروهی که در آن قرار داریم بسیار سخت است و باید در هر بازی تمرکز کافی داشته باشیم. خوشبختانه در بازی خانگی امشب با حمایت هواداران پیروز شدیم و همچنان باید به دنبال نتایج خوبی باشیم تا صعود کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ژاوی: از این پیروزی بسیار خوشحالیم ، سلمان: سپاهان روی ضد حمله ها برنامه داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ژاوی: از این پیروزی بسیار خوشحالیم ، سلمان: سپاهان روی ضد حمله ها برنامه داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید