چهارمین جشنواره زمستانی سرعین کار خود را آغاز کرد

به گزارش وبلاگ شنی، خبرنگاران/اردبیل چهارمین دوره جشنواره زمستانی سرعین با حضور میهمانان مسئولین استانی و شهرستانی کار خود را آغاز کرد.

چهارمین جشنواره زمستانی سرعین کار خود را آغاز کرد

به گزارش خبرنگار وبلاگ شنی، چهارمین دوره جشنواره زمستانی سرعین با حضور هنرمندان برجسته کشوری و در هوای خیلی سرد و با حضور پرشور مردم کار خود را آغاز کرد.

در مراسم فرماندار سرعین با بیان این که شعار جشنواره نشاط اجتماعی برای مردم و نشاط اقتصادی برای کسبه است، گفت: این جشنواره می تواند ظرفیت های گردشگری زمستانی سرعین معرفی کرده و برگزاری چنین جشنواره هایی می تواند به تقویت وحدت و همدلی کمک کند.

ناصری با بیان این که شهرستان سرعین به عنوان یک شهر توریستی طبیعت چهار فصل را در خود دارد، گفت: این پتاسیل و نعمت خدادادی می تواند به جذب گردشگر در همه فصول سال کمک کند و باعث رونق اقتصادی منطقه و استان شود.

به گفته ناصری، این جشنواره برای چهارمین سال متوالی در سرعین با هدف معرفی قابلیت های گردشگری زمستانی برگزار می شود.

فرماندار سرعین با یادآوری این که این شهرستان آماده حمایت از پروژه های سرمایه گذاری گردشگری است، گفت: توسعه زیرساخت های گردشگری در این منطقه در دستور کار واقع شده است بطوری که امسال شاهد افزایش و توسعه مجتمع های آب درمانی در این شهرستان بوده ایم.

به گزارش وبلاگ شنی، برگزاری جشنواره زمستانی سرعین به علت هم زمانی با حادثه پلاسکو به یک هفته تأخیر افتتاح شد. این جشنواره به مدت دو هفته در روزهای جمعه برگزار خواهد شد و در طول برگزاری این جشنواره همه مراکز اقامتی و آب درمانی ها از تخفیف 50 درصدی برخوردار است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "چهارمین جشنواره زمستانی سرعین کار خود را آغاز کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهارمین جشنواره زمستانی سرعین کار خود را آغاز کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید