زیدان: بازی تک حذفی عالی است، باید مقابل ساراگوسا عالی باشیم

به گزارش وبلاگ شنی، زین الدین زیدان به دشواری بازی تیمش در زمین رئال ساراگوسا واقف است.

زیدان: بازی تک حذفی عالی است، باید مقابل ساراگوسا عالی باشیم

به گزارش وبلاگ شنی، زین الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل رئال ساراگوسا در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی اسپانیا ادعا کرد با شیوه تک بازی شدن این مسابقات کاملاً کنار آمده است.

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید ابتدا گفت: بازی بسیار سختی است. ساراگوسا برای صعود به لالیگا می جنگد و در دسته دوم فرم خوبی نشان داده است. بازیکنان آنها را می شناسیم و باید با حداکثر تمرکز و انضباط به مصاف آنها برویم. قبل از حمله، موظفیم خوب دفاع کنیم و ما در این زمینه عالی هستیم. باید وجهه خوبی از خود به نمایش بگذاریم، چون تنها با ارائه تمام توان می توانیم نتیجه مثبتی از بازی بگیریم. وقتی من لباس رئال مادرید را به تن می کنم، می خواهم بازیکنانم در هر بازی بهترین عملکرد را داشته باشند. این یک بازی در چارچوب جام حذفی است و مایلیم بهترین عملکردمان را ارائه کنیم. مطمئنم در زمین خوب عمل خواهیم کرد.

رئال مادرید 13 قهرمانی در لیگ قهرمانان دارد، اما در جام حذفی زیاد قهرمان نشده است.، وی با بیان این جمله اضافه نمود: تک بازی شدن جام حذفی را دوست دارم. این کارآمدتر است. می دانید همه چیز در خاتمه یک بازی معین می گردد. ما خود را با این شیوه هماهنگ می کنیم. بازی تک حذفی عالی است. در فرانسه به این نوع بازی ها عادت داشتم.

زیدان در خصوص احتمال حضور گرث بیل در ترکیب اصلی رئال مادرید تصریح کزد: وقتی ترکیب تیمم را برای بازی مقابل ساراگوسا اعلام کنم، خواهید دید بیل بازی می نماید یا نه. همه دوست دارند بازی نمایند. تقریباً همه بازیکنان به بهترین فرم خود بازگشته اند.

وی با اشاره به سبک بازی تیمش گفت: نمی دانم طرفداران در برنابئو دوست دارند در یک بازی هزار پاس ببینند یا نه. هر تیم سبک خاص خود را دارد. من در برنابئو بازی نموده ام و می دانم تنها خواسته طرفداران این است که بازیکنان تمام توان شان را به کار بگیرند.

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در خصوص بازگشت ادن ازار به ترکیب تیمش هم خاطر نشان کرد: ازار به تمرین برگشته است، اما هنوز با گروه تمرین نمی نماید. این هفته می بینیم پزشکان چطور وضعیتش را مدیریت می نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "زیدان: بازی تک حذفی عالی است، باید مقابل ساراگوسا عالی باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیدان: بازی تک حذفی عالی است، باید مقابل ساراگوسا عالی باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید