رقابت در لیگ برتر والیبال بانوان جذاب است، دنبال قهرمانی هستیم

به گزارش وبلاگ شنی، شکوفه صفری در مصاحبه با خبرنگاران درباره شرایط لیگ برتر والیبال بانوان گفت: تعداد تیم های حاضر در فصل جاری نسبت به فصل گذشته افزایش یافته است و 9 تیم در مسابقات حضور دارند. تیم های باریج اسانس کاشان، اکسون و شورا و شهرداری قزوین از لیگ دسته یک وارد مسابقات لیگ برتر شدند و این تیم ها علیرغم توانایی هایی که دارند از حمایت اسپانسر نیز برخوردار هستند.

رقابت در لیگ برتر والیبال بانوان جذاب است، دنبال قهرمانی هستیم

وی در ادامه گفت: شرایط نسبت به گذشته بسیار بهتر شده است چرا که بازیکنان در تیم ها تقسیم شده است و همین باعث شده است هیجان به مسابقات لیگ باز گردد و نتایج غیر قابل پیش بینی باشد. مخصوصاً رقابت بین تیم های پیکان، باریج اسانس، ذوب آهن و سایپا غیر قابل پیش بینی است و نمی توان قهرمان را پیش بینی کرد. در کنار این تیم ها سایر تیم ها نیز کوشش می نمایند تا در صندلی 5-6 تثبیت شوند. رقابت های لیگ برتر فصل جاری نسبت به پارسال پیشرفت داشته است اما بهتر از این نیزمی تواند باشد و والیبال بانوان به حمایت بیشتر اسپانسرها احتیاج دارد.

بازیکن تیم والیبال ذوب آهن ادامه داد: ذوب آهن سال گذشته برای ششمین بار قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان شد و یکی از پرافتخارترین تیم های حال حاضر لیگ می باشد. من نیز 5 قهرمانی با تیم ذوب آهن به دست آوردم. تمرینات خوب، حرفه ای و مصمیمی را پشت سر می گذاریم. کمی به خاطر تیم ملی و رقابت های انتخابی المپیک در مسابقات لیگ وقفه ایجاد شد. به همین دلیل تیم هایی مانند ذوب آهن که تعداد بازیکن ملی پوش زیادی نداشتند کمی دچار مشکل شدند.

وی در ادامه تاکید نمود: اما تیم هایی مانند باریج اسانس، پیکان و حتی سایپا به دلیل حضور بازیکنانشان در اردوهای ملی و همچنین شرکت در تورنمنت انتخابی المپیک آماده بودند و همین باعث شد سطح آمادگی آنها بهتر از ما باشد. پس از این وقفه نتیجه را مقابل تیم باریج اسانس واگذار کردیم و شرایط طوری پیش رفت که شکست خوردیم. آسیب دیدگی چند تن از بازیکنان تیم و وقفه ایجاد شده در لیگ و همچنین دست کم دریافت تیم باریج باعث این شکست شد.

صفری اضافه نمود: اما این باخت را به فال نیک گرفتیم، پس از آن پیروز شدیم تیم سایپا را در خانه خودمان شکست دهیم. در دور برگشت مسابقات برنامه لیگ بسیار فشرده است و ما باید حدود 2 هفته دیگر مجدداً با سایپا رقابت کنیم. امیدوارم همچون دور رفت نتایج خوبی کسب کنیم. سایپا تیم پرمهره ای است. بیشتر بازیکنان این تیم حتی بازیکنان ذخیره آن نیز ملی پوش هستند. امیدوارم که تیم ذوب آهن سال جاری نیز بتواند قهرمان رقابت های لیگ گردد. لیگ زیبایی داریم. امیدوارم تا خاتمه نیز مخاطبان و طرفداران از تماشای بازیها لذت ببرند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "رقابت در لیگ برتر والیبال بانوان جذاب است، دنبال قهرمانی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقابت در لیگ برتر والیبال بانوان جذاب است، دنبال قهرمانی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید