تعدیل نیرو در مخابرات نداریم، ایجاد ارتباط در بیشه و تونل برفی

به گزارش وبلاگ شنی، هومان محمودی در تبادل نظر با خبرنگاران با اشاره به اولویت های کار خود در شرکت مخابرات استان لرستان گفت: یکی از اولویت های کاری ما در استان پوشش دهی تلفن همراه بوده که این امر از شاخص های مهم مدنظر برای ارتقا شرکت مخابرات استان است.

تعدیل نیرو در مخابرات نداریم، ایجاد ارتباط در بیشه و تونل برفی

شناسایی و برطرف نقاط کور تلفن همراه در سطح جاده های لرستان

وی بابیان اینکه سایت های تلفن همراه در سطح استان لرستان راه اندازی نموده ایم گفت: در این راستا هم بحث ارتقا پوشش دهی تلفن همراه و هم تلفن روستایی را در دستور کار خود قرار داده ایم.

مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان بابیان اینکه کوشش و سیاست ما این بوده که بر اساس تعهدات و برنامه های خود در این حوزه اقدام کنیم توضیح داد: با راه اندازی سایت های تلفن همراه شرایط پوشش دهی تلفن همراه ما در سطح قابل توجهی نسبت به گذشته ارتقا یافته است.

محمودی با اشاره به اینکه تعهد شرکت مخابرات در حوزه پوشش دهی تلفن همراه تنها مختص به اتوبان ها، بزرگراه ها، یک راستا از جاده بین دو فرمانداری و در روستاهای بالای 500 نفر جمعیت است گفت: ایجاد سایت های تلفن همراه در سطح استان کار ارزشمندی بود به طوری که تا به امروز 19 سایت پوشش دهی تلفن همراه را طی این مدت در سطح استان راه اندازی نموده ایم.

وی به بحث برطرف نقاط کور تلفن همراه در سطح جاده های لرستان اشاره نمود و گفت: در این راستا اقدامات لازم برای شناسایی این نقاط کور انجام شده و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده بعضی از این نقاط کور برطرف و بعضی نیز در دستور کار برای برطرف قرارگرفته شده است.

ضریب نفوذ تلفن همراه لرستان 78 درصد است

وی ایجاد فیبر نوری در 50 نقطه سطح استان لرستان را یکی دیگر از اقدامات انجام شده از سوی شرکت مخابرات مطرح نمود و گفت: با این اقدام کار ایجاد فیبر نوری در شهرستان های مختلف استان ازجمله نورآباد، الیگودرز، بروجرد، دورود و کوهدشت انجام شده است.

مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان بابیان اینکه این اقدام در راستای ارتقا و افزایش پهنای باند تلفن همراه در سطح استان انجام شده است گفت: طی سال جاری 66 هزار و 405 شماره تلفن همراه به مشترکان واگذار نموده ایم.

محمودی ضریب نفوذ تلفن همراه در سطح استان لرستان را 78.97 درصد مطرح نمود و گفت: درمجموع یک میلیون و 406 هزار شماره تلفن همراه در سطح استان تا به امروز واگذار نموده ایم.

کاهش 13 درصدی درآمد تلفن ثابت در لرستان

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به بحث واگذاری شماره های تلفن ثابت در سطح استان اشاره نمود و گفت: طی سال جاری تا به امروز بیش از 12 هزار شماره ثابت در سطح استان به مشترکان واگذار نموده ایم.

مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان با اشاره به تعداد مشترکان تلفن ثابت در سطح استان لرستان توضیح داد: درمجموع تعداد مشترکان تلفن ثابت استان 463 هزار مورد است.

محمودی به بحث کاهش درآمدها درزمینهٔ تلفن ثابت اشاره نمود و گفت: این امر به این دلیل بوده که در حال حاضر بیشتر مردم استان دارای تلفن همراه با اینترنت پرسرعت هستند و این امر موجب کاهش استقبال در این زمینه شده است.

وی بابیان اینکه تلفن همراه بیشتر در دسترس مردم است گفت: میزان درآمدها درزمینهٔ تلفن ثابت 13 درصد کاهش یافته و درمجموع حدود دو میلیارد تومان از مجموع درآمدها در این حوزه کاهش یافته است.

ایجاد پوشش تلفن همراه در مناطق گردشگری لرستان

مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ایجاد دفاتر آی سی تی روستایی در سطح استان گفت: در این دفاتر کارهای پستی، واریز فیش های برق، آب، گاز، تلفن همراه و ... صورت می گیرد که این اقدام از تردد مردم روستاها به شهرها برای انجام کارهای خود جلوگیری می نماید.

محمودی تعداد دفاتر آی سی تی روستایی لرستان را در حال حاضر 360 مورد مطرح نمود.

وی همچنین به اقدامات انجام شده برای ایجاد پوشش تلفن همراه در مناطق گردشگری لرستان اشاره نمود و گفت: یکی از برنامه های مهم شرکت مخابرات استان ایجاد زیرساخت های مخابراتی در مناطق گردشگری بوده که برای عملیاتی شدن این موضوع اقدام به خرید تجهیزات لازم نموده ایم.

تعدیل نیرو در مخابرات نداریم

محمودی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به مطالبات شرکت مخابرات از مشترکان خود اشاره نمود و گفت: در حال حاضر طلب این شرکت از مشترکان تلفن همراه استان هفت میلیارد و 500 میلیون تومان است.

وی همچنین میزان طلب شرکت مخابرات لرستان از مشترکان تلفن ثابت را هفت میلیارد و 270 میلیون تومان مطرح نمود.

مدیر عامل شرکت مخابرات لرستان همچنین به شرایط نیروهای مشغول به کار در این شرکت اشاره نمود و گفت: در حال حاضر هزار و 616 نفر در شرکت مخابرات استان لرستان مشغول به کار هستند.

محمودی با بیان اینکه از این تعداد 310 نفر رسمی هستند مطرح نمود: ما بقی این نیروها در بخش خصوصی این شرکت مشغول به فعالیت هستند و به هیچ عنوان در استان تعدیل نیرو نخواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تعدیل نیرو در مخابرات نداریم، ایجاد ارتباط در بیشه و تونل برفی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعدیل نیرو در مخابرات نداریم، ایجاد ارتباط در بیشه و تونل برفی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید