آخرین اخبار از ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاری

به گزارش وبلاگ شنی، مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیکی سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران جزئیات ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران را تشریح کرد.

آخرین اخبار از ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاری

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ شنی، عمار سعیدیانفر با اعلام خبر شروع ثبت نام از خبرگاران برای دریافت سهمیه طرح ترافیک گفت: براساس مصوبه شورای شهر تهران، حدود 3 درصد از طرح ترافیک به موارد خاص اختصاص یافته است که شهرداری تهران در راستای یاری به وبلاگ شنی و تسهیل در تردد آنها، دو سوم سهمیه موارد خاص که حدود دو هزار و 100 طرح تخفیف می گردد را با تخفیف 90 درصد برای وبلاگ شنی در نظر گرفته است.

وی با بیان اینکه از روز شنبه سوم اسفند فرآیند ثبت نام آرم طرح ترافیک سال 99 وبلاگ شنی شروع می گردد و آن ها می توانند با مراجعه به سامانه تهران من این مهم را ثبت نمایند، گفت: وبلاگ شنی پس از ورود به سامانه تهران من، قسمت خدمات طرح ترافیک که زیرمجموعه آن خدمات خاص وبلاگ شنی و عکاسان است را انتخاب نموده و مدارک خود اعم از معرفی نامه و گواهی اشتغال به کار، بیمه خبرنگاری و یا 10 اثر خود را در این قسمت بارگذاری نمایند.

مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیکی با تاکید بر اینکه عمده وبلاگ شنی، سال گذشته در این سامانه ثبت نام کردند، اما با این حال می بایست مدارک خود را بارگذاری نمایند، افزود: وبلاگ شنی متقاضی تا انتها اسفندماه فرصت ثبت نام در سامانه را دارند و بعد از آن با بسته شدن قیمت خدمات طرح ترافیک، فرآیند آنالیز شروع خواهد شد.

وی با بیان اینکه ضوابط در خصوص طرح ترافیک وبلاگ شنی به مانند سال گذشته است و تغییری ننموده است، توضیح داد: وبلاگ شنیی که مایل به دریافت طرح ترافیک نیستند می توانند برای دریافت کارت بلیت مترو اقدام نموده و همان مدارک فوق الذکر را برای دریافت کارت بلیت بارگذاری نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آخرین اخبار از ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین اخبار از ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید